Çalışan Gönüllülüğü Haftası

ÖSGD Çalışan Gönüllülüğü Haftası (ÇGH), 2012 yılında başlayan ve her yıl Mayıs ayında ÖSGD üye şirketlerinin katılımına açık olarak düzenlenen bir haftadır.  ÇGH, çalışan gönüllülüğü kapsamında özel sektör çalışanlarının, çeşitli sivil toplum kuruluşları ile tanışmalarını sağlayan, farklı projeleri seçerek katılmalarına fırsatı yaratan ve birlikte gönüllülüğü kutladıkları bir haftadır.

2012 yılından bugüne, 62 sivil toplum kuruluşu ile 92 şirketin, çalışan gönüllülüğü teması ile bir araya geldiği Çalışan Gönüllülüğü Haftası’na 7.345 gönüllü katıldı ve 167 farklı gönüllülük etkinliği ile toplamda 32.270 kişiye ulaşıldı.

ÇGH, ÖSGD üyesi şirketler için farklı projelere katılma imkanı buldukları bir haftayken, sivil toplum kuruluşları için ise; farklı şirketlerden gönüllüler ile projelerini ve etkinliklerini paylaştıkları bir hafta. ÇGH herkesin, etkin, yaratıcı ve deneyim dolu bir hafta geçirmesine imkan sağlıyor!

13-19 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Çalışan Gönüllülüğü Haftası, ÖSGD üyesi şirketlerin ve proje/etkinlerini paylaşan tüm STK’ların katılımına açık olacaktır.

Siz de katılın!

Sivil toplum kuruluşlarının proje/etkinlik önerilerini 20 Mart 2019 Çarşamba akşamına kadar aşağıdaki linkte bulunan formu üzerinden yapmalarını önemle rica ederiz.

Proje/Etkinlik Başvuru Formu: https://goo.gl/forms/CRbrcKJqpMd2U7yw2

10 Soruda ÇGH 2019

Çalışan Gönüllülüğü Haftası Davet 2019

 

pattern
https://osgd.org/wp-content/themes/londres/
https://osgd.org/
#5a7c96
style1
default
İçerikler yükleniyor...
/var/www/vhosts/osgd.org/httpdocs/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
off
Newsletter Input text
off
off