Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) şirketler için “Çalışan Gönüllülüğü Programları” geliştirilmesi, çalışanların gönüllü olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri projelerin kurgulanması, çalışan gönüllülüğünün teşvik edilmesi amacıyla 2002 yılında kuruldu.

Hedefimiz, şirketlerin insan kaynağının yetkinlik ve potansiyelinin gönüllülük yoluyla toplumsal faydaya dönüştürmek.

Kurumlardaki gönüllülük çalışmalarına tüm çalışanların katılımını teşvik eden ve bunun için sistemler geliştiren 50+ üyemiz, bu şirketlerde çalışan 15 binin üzerinde aktif gönüllü ve iş birliği yapılan 125’in üzerinde sivil toplum kuruluşu ile güçlü bir gönüllülük ağını sahibiz…

ÖSGD olarak;

  • Kurumsal Üyelerimiz ile 300.000 çalışanı gönüllülüğe teşvik edecek ortamları geliştiriyoruz.
  • Eğitimlerle, yolculuğa başlayacak şirketlere gönüllülük ve proje yönetimi konularında bilgilendirme gerçekleştiriyoruz.
  • Danışmanlık vererek, şirketlerin gönüllü programları oluşturmaları için sistemler kuruyor ve verimliliği sağlıyoruz.
  • İş birlikleri ile uzmanlığın projelere kazandırılmasını sağlayarak etkinliği geliştiriyor, üye şirketlerimize sunduğumuz şemsiye projelerimizle, içerik, kurgu ve iş birliği oluşturduğumuz etkili sonuçlar üretiyoruz.
  • Gönülden ödüllerimizle iyi projeleri/ uygulamaları görünür hale getiriyor ve şirketleri bu yönde ilerlemeleri için cesaretlendiriyoruz.
  • Çalışan gönüllüğünü amatör ruh, profesyonel disiplinle kurgulayarak ve ölçümlerle destekleyip geliştirerek yarattığımız değeri artıracağımıza inanıyoruz.

ÖSGD’ye üye olmak ve şirketinizde gönüllülük çalışmalarını başlatmak ister misiniz?

pattern
https://osgd.org/wp-content/themes/londres/
https://osgd.org/
#5a7c96
style1
default
İçerikler yükleniyor...
/var/www/vhosts/osgd.org/httpdocs/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
off
Newsletter Input text
off
off