ÖSGD’nin 8. Genel Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Şirketler için Kurumsal Gönüllülük Programları geliştirilmesi, çalışanların gönüllü olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri projelerin kurgulanması, kurumsal gönüllülüğün teşvik edilmesi amacıyla Özel Sektör Gönüllüleri Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı, üyelerinin katılımı ile 6 Nisan 2018 Cuma günü Point Otel’de gerçekleştirildi.

Kurumsal Gönüllülük Programları ile gönüllülük çalışmalarını sürdüren, 60 üye şirket, 10 binin üzerinde aktif gönüllü çalışan ve işbirliği yapılan sivil toplum kuruluşları ile bir gönüllülük ağı yaratan ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Borusan Danışmanlık Genel Müdürü Semra Akman seçildi.

ÖSGD’de göreve gelen diğer Yönetim Kurulu Üyeleri; Pınar Ilgaz – Başkan Yardımcısı (ARGE Danışmanlık), Başak Tekin Özden – Sayman (Koç Holding), Devrim Çubukçu – Sekreter (Eczacıbaşı Holding), Okan Öncel (Bilim İlaç), Hakan Timur (Sabancı Holding), Meltem Okyar Perdeci (Shell),  Aysun Sayın (Boyner Grup), Seda Gürkaynak (IBM), Zülal Öztürk Kaya (Zorlu Holding), Ediz Aksoy (Cargill), Atilla Demir Yerlikaya (Coca-Cola İçecek), Murat Göllü (Akbank), Semih Boyacı (ImpactHub).

 

Comments are closed.