14. Gönülden Ödüller

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından geliştirilen çalışan gönüllülüğü alanının tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’ 14. Kez sahiplerini buldu.

ZORLU HOLDİNG VE SABANCI HOLDİNG 14.GÖNÜLDEN ÖDÜLLER’İN‘BAŞARILI GÖNÜLLÜLERİ’ SEÇİLDİ.

Türkiye’de çalışan gönüllülüğü projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından başarılı program ve projelere verilen Gönülden Ödüller Töreni 24 Aralık 2021’de çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından, özel sektördeki gönüllülük çalışmalarını destekleyerek yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmek amacıyla 2007 yılından bu yana verilen alanının tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’ sahiplerini buldu. 14. Gönülden Ödüller töreninde “En Başarılı Gönüllülük Programı” kategorisinde büyük ödül Zorlu Holding Kıvılcımlar Hareketi Programı’na verildi.

Sabancı Holding, Yarın Bizim Projesi ile “En Başarılı Gönüllük Projesi” ödülünü aldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Ilgaz, şunları söyledi:

“Birlikte yaşama kültürünün, paylaşmanın önemini gün geçtikçe çok daha derinden hissediyoruz. Bu anlayışı hayata geçirebilmek, iş yaşam dengesini sağlamak ve kendini gerçekleme fırsatı gönüllülük ile sağlanıyor. Çalışanlarına gönüllülük ortamı sunarak toplumda iyileşmenin parçası olmayı seçen şirketlerimize, tüm gönüllülerini aktif vatandaş olma yönünde cesaretlendirdikleri için teşekkür eder, bu yolda başarılı uygulamaları ile hepimize örnek olanları tebrik ederim”

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği’nin bu sene 14.sünü gerçekleştirdiği Gönülden Ödüller törenin sunuculuğunu Özlem Gürses üstlenirken, Sn. Bekir Ağırdır “Birey olmak – Yurttaş olmak Bağlamında Gönüllülük” başlıklı ufuk açıcı konuşmasıyla tüm katılımcılara ilham verdi.

Bekir Ağırdır’ın konuşması ardından ÖSGD Başkanı Pınar Ilgaz’ın ödül kriterleri ve süreç hakkındaki bilgilendirmesinden sonra ödüller sahiplerine buldu.

Editörden Notlar:

14. Gönülden Ödüller Seçici Kurul Üyeleri:
Nilüfer Fişek Öker – Kibar Holding, Kurumsal İletişim Müdürü
Nursel Ölmez Ateş – Borusan Holding, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı
Pınar Ilgaz – ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanı
Sait Tosyalı – TEGV, Genel Müdür
Yasemin Salih – Dünya Gazetesi, Gazeteci

Bilgi için:
Pınar Sökin, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği,
pinar.sokin@osgd.org Tel: (0216) 225 84 22Mobile: (0533) 502 07 76

www.osgd.org
www.gonuldenoduller.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 3 =